Zastanawiasz się jak wyprać ubrania, poduszki w pralce?

Nie wiesz jaki program ustawić w pralce?

Nie pierz rzeczy w pralce - oddaj je do profesjonalnej Ecopralni

Dlaczego Ecopralnie?

Pranie odbieramy i rozwozimy w godzinach 12.00-18.00
Od 12:00 do 18:00 przyjmujemy zlecenia pod nr 602 406 161
Zgłoszenia przyjmujemy też na adres biurofresh24@gmail.com
Odbiór realizujemy następnego dnia, lub w dzień bieżący (usługa express)

Gwarancja skuteczności i jakości prania

Skorzystanie z usług pralni chemicznej zapewnia czystość ubrań, którą nie sposób uzyskać przy pomocy innych metod. Urządzenia w takich miejscach wyróżniają się specjalną konstrukcją i technologią, która zapewnia wysoką skuteczność prania. Pralnia chemiczna to doskonałe rozwiązanie w przypadkach, w których zawodzą inne sposoby czyszczenia odzieży. Wykorzystywany w nich sprzęt poradzi sobie z pozornie nieusuwalnymi zabrudzeniami. Ponadto jest to doskonały sposób na czyszczenie ubrań, które nie powinny być moczone w wodzie. W pralniach wykorzystuje się umiejętnie dobrane rozpuszczalniki, które poradzą sobie z najbardziej opornymi plamami.

 

Oszczędność czasu i wygoda

W dobie szybkiego tempa życia liczy się każda minuta, a tradycyjne pranie w domu może zajmować bardzo dużo cennego czasu. Usuwanie trudnych plam w warunkach domowych to proces, który może trwać nawet kilka dni lub okazuje się być niemożliwe. Dzięki pralniom chemicznym, zabrudzone ubrania wracają do właściciela w jedną lub dwie doby po ich pozostawieniu w rękach fachowców. Warto dodać, że pralnie oferują inne przydatne usługi, takie jak prasowanie i formowanie, dzięki którym odzież wygląda jeszcze estetyczniej. Korzystanie z pralni chemicznej to niezwykle wygodne rozwiązanie. Jedynymi obowiązkami klientów jest dostarczanie zabrudzonych ubrań oraz ich późniejszy odbiór. Nasza pralnia nie wymaga nawet tego. Oferujemy odbiór rzeczy do prania i dostawę do domu lub firmy już czystych ubrań. Cała praca jest wykonywana przez zatrudnionych tam specjalistów. Ich wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwalają na czyszczenie wszystkich materiałów, nawet tych najdelikatniejszych i najbardziej problematycznych.

 

Odzież w dobrych rękach

Co ważne, odzież oddana do pralni chemicznej jest całkowicie bezpieczna. Pracujący tam specjaliści zdają sobie sprawę z charakterystyki każdego materiału, a co za tym idzie stosują metody czyszczenia, które go nie zniszczą ani nie deformują. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich ubrania się nie skurczą, ani nie ulegną nieestetycznemu mechaceniu. Takie wypadki stanowią codzienność wśród osób piorących ubrania na własną rękę. Korzystanie z pralni chemiczne pozwala uniknąć tych problemów, co przekłada się na oszczędność związaną z brakiem konieczności zakupu nowych ubrań.