Pranie ubrań medycznych w Warszawie (Ochota, Ursynów)

Odzież osób pracujących w służbie zdrowia z uwagi na charakter ich pracy związana jest z bardzo częstym ryzykiem zabrudzenia czynnikami biologicznymi takimi, jak krew czy płyny ustrojowe pacjentów. Usunięcie plam tego rodzaju w domowych warunkach jest bardzo trudne, a niemniej kluczowe jest tutaj wykorzystanie środków piorących o właściwościach przeciwwirusowych. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego chcemy zachęcić Państwa do skorzystania z usług naszej pralni w zakresie prania odzieży medycznej.

Dysponujemy specjalistycznym zapleczem pralniczym oraz certyfikowanymi środkami, dzięki którym gwarantujemy pranie ubrań medycznych na najwyższym poziomie. Z naszą pomocą bluzy, fartuchy, sukienki, spodnie, koszulki, czepki czy innego rodzaju uniformy medyczne zostaną w 100% wyprane i zdezynfekowane, a pracownicy medyczni, będę mogli w pełni oddać się swoim obowiązkom.

Pranie odzieży medycznej to usługa, z którą wychodzimy do klientów indywidualnych, ale głównie dedykujemy ją gabinetom lekarskim i stomatologicznym, szpitalom, zakładom opieki, hospicjom oraz placówkom medycznym innego rodzaju.