Pralnia garderoby ślubnej w Warszawie (Ochota, Ursynów)

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych i najradośniejszych dni w życiu wielu osób. Ale huczna zabawa sprzyja niefortunnym wypadkom, które najwidoczniej „odczuwa” nasza ślubna garderoba.

Dlatego jeśli po zabawie weselnej chcesz, aby Twoja suknia ślubna odzyskała śnieżnobiały blask, a garnitur lub smoking znowu były nieskazitelne, zaufaj profesjonalistom i powierz nam je do prania. Pierzemy również suknie druhen oraz inne stronie wieczorowe i koktajlowe.

Znamy się na najdelikatniejszych tkaninach – jedwabiu, szyfonach, satynie i koronkach. Pranie tkanin haftowanych i ozdabianych cekinami lub koralikami wykonujemy z należyta dbałością, tak aby suknie wyglądały jak nowe. Czyścimy także garniturowy len, bawełnę i wełnę oraz krawaty.

Skuteczne czyszczenie garderoby ślubnej oznacza, że Twoja suknia lub garnitur będą znów jak nowe, pachnące i przygotowane do sesji ślubnej lub do sprzedaży.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Udzielimy Państwu wszelkiej informacji na temat prania sukni ślubnej lub garnituru oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pielęgnacji tkanin.