Jak krok po kroku realizujemy pranie firan, zasłon i rolet?

Przyjazd pod wskazany adres

W ustalonym z Klientem terminie przyjeżdżamy pod wskazaną lokalizację, aby przystąpić do realizacji zlecenia.

Demontaż

Ostrożnie demontujemy rolety, zasłony lub firany. Ustalamy również z Klientem termin finalizacji zlecenia oraz dostawy.

Pranie i suszenie

Sprawdzamy rodzaj materiału i przystępujemy do prania oraz suszenia, w warunkach optymalnych dla tekstyliów.

Dostawa i zawieszenie

Po uprzednim kontakcie telefonicznym dostarczamy czyste i pachnące firany, zasłony lub rolety i ponownie je zawieszamy.

Dokonaj rezerwacji dogodnego dla Ciebie terminu

Rezerwacja do niczego Cię nie zobowiązuje. Dopiero po otrzymaniu naszej wyceny podejmiesz ostateczną decyzję.

RABAT 15% na prania zasłon, firan i rolet rzymskich.

Liczony od cen regularnych. Warszawa i okolice.
Dojeżdżamy do domu, firmy i urzędu. Zdejmujemy i zawieszamy.

+48 600 201 203 lub biurofresh@gmail.com

Obsługujemy całą Warszawę i okolice.

Ceny regularne (bez uwzględnienia promocji)

Firany od 26,90 zł/szt.
Zasłony od 31,90 zł/szt.
Rolety 100,00 zł/szt.

Pranie zasłon, pranie firan Warszawa

Pranie i prasowanie tkanin o dużej powszechni nie należy do prostych. Zasłony, firany i narzuty nie zawsze mogą zostać uprane w tradycyjnej pralce domowej. Nie wszystkie rodzaje tkanin nadają się bowiem do codziennego prania wodnego. Aby uniknąć zagnieceń spowodowanych praniem w zbyt małym bębnie , nieodwracalnych przebarwień lub skręcania się tkaniny po nieodpowiednim wirowaniu powierz pranie tkanin wielko- powierzchniowych specjalistom z Fresh Solutions.

Pierzemy zasłony jedwabne, brokatowe, welurowe, lniane i wełniane. Z troską podchodzimy do firan i zasłon z wszytymi taśmami marszczącymi i zakładkami. Czyścimy i pierzemy również falbany, frędzle i aplikacje naszyte na firany i zasłony.

Pranie rolet Warszawa

W wielu domach, mieszkaniach i biurach rolety stanowią nieodzowny element, który nie tylko chroni wnętrza przed nadmiernym dostępem promieni słonecznych, ale również pełni funkcje dekoracyjne. Niestety rolety, tak samo, jak firany i zasłony się brudzą i wymagają czyszczenia, aby stanowić ozdobę wnętrza.

Dostrzegając problem brudnych i niewyglądających zbyt dobrze rolet wprowadziliśmy do naszej oferty usługę prania rolet. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wspomnianej usługi i chcemy podkreślić, że do prania rolet używamy dedykowanych środków, które w żaden sposób nie uszkadzają materiału, z którego roleta jest wykonana. Czyścimy rolety bardzo precyzyjnie, aby znów wyglądały jak nowe i dobrze służyły naszym Klientom.

W ofercie naszej pralni znajdą Państwo nie tylko pranie firan, zasłon i rolet, ale także ich prasowanie i dezynfekcję, co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie. Wystarczy przynieść zasłony, firany lub rolety do naszej pralni Fresh Solutions, lub skontaktować się z nami!

Przyjedziemy w umówionym terminie pod wskazany adres, ostrożnie zdemontujemy, wypierzemy w pralni oraz przywieziemy i zawiesimy czyste i pachnące zasłony, firany bądź rolety. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pranie i czyszczenie firan, zasłon i rolet Warszawa - Najczęściej zadawane pytania

  • W jaki sposób wykonujecie pranie firan Warszawa?

  • Czy czyszczenie zasłon Warszawa jest w 100% bezpieczne?

  • Ile kosztuje pranie firan Warszawa?

  • Jaki jest koszt prania zasłon Warszawa?

  • Jaka jest cena prania rolet Warszawa?

  • Czy oferowane przez was pranie firan Warszawa to gwarancja usunięcia plam?

  • Jakie firany i zasłony przyjmujecie do prania i czyszczenia?

Opinie klientów o naszej usłudze prania i czyszczenia firan i zasłon w Warszawie

Chcesz się podzielić opinią? Czekamy na opinie o naszych usługach pralniczych. Umieścimy je na stronie.

Genialna pralnia, która oferuje nie tylko pranie i czyszczenie firan, zasłon. Jest to pralnia, w której wypierzecie, wyczyścicie lub wyprasujecie wszystko. Mają także usługę maglowania, co daje znacznie lepsze efekty niż zwykłe prasowanie. Korzystam z nich od ponad 3 lat i jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona. Polecam, szczególnie ich usługę prania na telefon - bardzo wygodna. Dzwonię, przyjeżdżają, wykonują pranie, czyszczenie firan i niedługo potem mam już czyste firany i zasłony. Polecam!

Agnieszka, Warszawa

Czyszczenie bardzo delikatnych firan przeprowadzone wzorowo. Bardzo bałem się oddać firany ze względu na ich bardzo delikatną strukturę. W pralni pani powiedziała, ze pranie takich firan jest w 100% bezpieczne i jest to bardzo popularny materiał - nie mam o co się martwić. I rzeczywiście. Odebrałem firany i jestem bardzo zadowolony. Niezdecydowanym szczerze polecam usługę prania i czyszczenia firan - są najlepsi w Warszawie.

Robert, Warszawa

Dzięki Fresh Solutions moje firany i zasłony odzyskały dawną świetność. Byłam niemal przekonana, że to się nie uda, a jednak. Firany i zasłony po praniu prezentują się tak jakbym przed chwilą kupiła nowe. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Natalia, Warszawa

Stare firany są jak nowe. Już chciałam je wyrzucić ale za namową koleżanki skorzystałam z usług waszej pralni i jestem bardzo zadowolona. Stare, już pożółkłe firany, które były pamiątką rodzinną wyglądają jak nowe - czyste, białe, pachnące. Do tego nie uległy uszkodzeniu podczas waszego prania. Jestem bardzo mile zaskoczoną waszą usługą prania firan w Warszawie.

Krystyna, Warszawa

Rewelacyjna obsługa w pralni w Warszawie. Panie bardzo życzliwe, cierpliwe. Zapoznały z cennikiem za pranie firan Warszawa. Ich ceny są bardzo korzystne, konkurencyjne. Najlepiej oddawać pranie hurtowo - w dużej ilości, wówczas można liczyć na zniżkę. Co do samego czyszczenia firan oraz prania zasłon - nie mam uwag. Firany i zasłony są czyste, bez plam.

Anna, Warszawa

Najlepsi z najlepszych w Warszawie. Świetna pralnia oferująca m.in. usługę prania i czyszczenia firan, zasłon wraz z profesjonalnym prasowaniem. Współpracuję z tą pralnią kolejny rok i bardzo sobie chwalę. Sam regularnie korzystam, szczególnie z ich usług prania i czyszczenia firan. Oddałem kiedyś koszulę do prasowania i także było wszystko w porządku.

Marek, Warszawa

Usługę mogą Państwo zamówić telefonicznie lub mailowo

+48 602 406 161
biurofresh24@gmail.com

Prócz prania firan i zasłon oferujemy

Prasowanie
Dezynfekcję