Dezynfekcja odzieży

W związku z pojawieniem się koronawirusa musimy wszyscy w sposób szczególny dbać o zdrowie swoje oraz naszego otoczenia.

Aby to Państwu ułatwić uruchamiamy dodatkową usługę pranie na telefon.

Odbierzemy od Państwa brudną garderobę i dostarczymy ją po wykonaniu usługi prania prosto do domu.

Oferta obowiązuje na terenie Ursynowa.

Proponujemy również dezynfekcję prania.

Do prania używamy specjalnych proszków, których zadaniem jest dezynfekcja odzieży. Ich działanie potwierdzone jest przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dzięki temu skuteczniej możemy chronić się przed koronawirusem, ale również likwidować inne wirusy, zabijać bakterie, grzyby i inne drobnoustroje.

W domowych warunkach musimy pamiętać że pranie w niskich temperaturach nie usuwa wirusów. W wysokich temperaturach wirusy giną, ale mogą zniszczone zostać również nasze ulubione ubrania. Odkażenie ubrań przy pomocy certyfikowanych substancji będzie zatem najlepszym rozwiązaniem.

Dlaczego Ecopralnie?

Pranie odbieramy i rozwozimy w godzinach 12.00-18.00
Od 12:00 do 18:00 przyjmujemy zlecenia pod nr 602 406 161
Zgłoszenia przyjmujemy też na adres biurofresh24@gmail.com
Odbiór realizujemy następnego dnia, lub w dzień bieżący (usługa express)

Właściwości używanych przez nas produktów pralniczych

Proszek Barlon - Extra D

Proszek przeznaczony do prania połączonego z chemiczno-termiczną dezynfekcją bielizny również w Zakładach Opieki Zdrowotnej.

Właściwości

  • piorące, dezynfekujące i wybielające;
  • posiada udokumentowane właściwości dezynfekujące:
  • bakteriobójcze w stosunku do szczepów: Staphylococcus aureus , Enterococcus faecium (badania - Państwowy Zakład Higieny),
  • grzybobójcze w stosunku do szczepów: Candida albicans, Trichophyton mentagrophytes var. gypseum (badania - PZH) oraz inaktywuje wirusa herpes simplex (badania - Państwowy Zakład Higieny);

Proszek „Barlon Extra D” wykazuje w toku prania w zalecanych warunkach, pełne działanie:

  • prątkobójcze (badania - Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc);

W 100 g zawarte jest 9,37 g nadboranu sodowego (w przeliczeniu na 100 % - owy nadboran) i 4 g czteroacetyloetylenodwuaminy (TAED), jako środka dezynfekującego.

Skład

Wysokiej jakości biodegradowalne detergenty anionowe i niejonowe, mydło, fosforany, węglan sodowy, nadboran sodowy, TAED, środek przeciwszarzeniowy, krzemiany, inhibitor korozji, środek antypienny, enzymy proteolityczne-specjalny zestaw, wybielacze optyczne, wypełniacze nieorganiczne, kompozycja zapachowa

Certyfikaty

  • Posiada pozytywną opinię PZH.
  • Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 1460/04 na obrót produktem biobójczym
  • Zgłoszony do Instytutu Medycyny Pracy – nr Rej/1648/2001