Tania Pralnia Warszawa Wilanów – Miasteczko Wilanów

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej nowoczesnej pralni chemicznej Fresh Solution.

Jako tania i solidna pralnia na Wilanowie oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi pralnicze w atrakcyjnych cenach.

Nasza oferta obejmuje:

Pranie i czyszczenie sukni
ślubnych i wieczorowych
Pranie na telefon
(pralnia na telefon Wilanów)
Pralnia dla hoteli
(pościele, ręczniki)
Pranie firan
Pranie zasłon
Pranie kołder

Jak łatwo dojechać do pralni na Wilanowie (pralnia Miasteczko Wilanów)

Zapraszamy do naszej pralni klientów z Wilanowa i Konstancina.

Dzięki nowemu łącznikowi - otwarciu ulic Rosnowskiego-Korbońskiego łączących Wilanów z Ursynowem dojazd do naszej pralni jest wyjątkowo szybki.

Skorzystaj z nowego łącznika drogowego - Wilanów Ursynów - i odwiedź naszą pralnię.

Pranie Wilanów - prawdziwe opinie naszych Klientów

Najlepsza pralnia na Wilanowie.
Tania, oferująca znakomite usługi pralnia, z którą współpracuję już od dłuższego czasu. Jak do tej pory - pranie firan, pranie poduszek oraz pranie zasłon realizują perfekcyjnie. Wszystko jest zawsze takie pachnące i świeże oraz przede wszystkim - czyste! Oferują także pranie na telefon co jest bardzo pomocne szczególnie, gdy ma się napięty grafik. Polecam serdecznie tę pralnię.

Agnieszka, Wilanów

Pranie Wilanów - tylko z Fresh Solutions.
Przede wszystkim mają atrakcyjne ceny i bogatą ofertę. Jako właściciele hotelu zlecamy im kompleksowe pranie polegające na praniu pościeli, pranie ręczników, a także pranie firan, pranie zasłon oraz kołder. Jestem zadowolony z usług pralniczych, jakie oferują. Ogromnym ułatwieniem jest teraz łącznik Rosnowskiego z Korbońskim dzięki któremu dojazd do pralni jest wyjątkowo szybki.
Łukasz, Wilanów

Pranie delikatnych zasłon - poradzili sobie rewelacyjnie
Posiadałam eleganckie zasłony, które zostały ubrudzone przez małe dziecko. Niestety, domowe sposoby zawiodły. Bardzo się bałam zlecić pranie zasłon firmie - obawiałam się, że zasłony stracą swój kolor lub zostaną po prostu zniszczone. Nic bardziej mylnego. Nie dość, że zasłony zostały doprane, plamy zniknęły to także zostały jakby odnowione i są jeszcze ładniejsze. Teraz już wiem, że nie ma sensu kombinować z praniem w domu - lepiej to zlecić firmie. Profesjonalnie i znacznie taniej!
Julia, Ursynów

Uratowany ślub - suknia ślubna jak nowa 🙂
Kochani! bardzo Wam dziękuję, że tak szybko uporaliście się z moją suknią ślubną. Uratowaliście ślub, wesele - do których się długo przygotowałam. Jeśli tak jak ja boicie się zlecić pranie sukni ślubnej to polecam Wam z całego serca Fresh Solutions. Suknia ślubna została wyprana, odświeżona i wyprasowana. Nieskazitelnie biała, czysta - jestem mega zadowolona. Dziękuję!
Anna, Wilanów

Pranie Firan - drugie życie starych firan
Zleciłam pralni Fresh Solutions na Wilanowie wypranie starych firan po mojej mamie. Nie chciałam ich wyrzucać z sentymentu i postanowiłam spróbować je odnowić. Przy odbiorze bardzo się zdziwiłam. Stare, wyblaknięte i pożółkłe firany są jak nowe. Wystarczy teraz zlecić drobne przeróbki krawieckie i będą nie do poznania. Pralni Wilanów Fresh Solutions bardzo dziękuję za życzliwe podejście do klienta.
Mariola, Wilanów

 

Oferujemy pranie ręczników a także firan, zasłon – Warszawa Wilanów – Profesjonalna pralnia

Pranie kołder, poduszek, firan - tanio i profesjonalnie

Pralnia Wilanów - Pytania i odpowiedzi

Jak często należy prać kołdry i poduszki?

Generalnie - nie ma reguły. Warto jednak zaznaczyć, że wbrew pozorom - spędzamy w nich wiele czasu. Uważamy, że optymalnie należy wymieniać kołdry i poduszki na czyste raz w tygodniu. Za absolutnym minimum uważamy wymianę na świeże raz w miesiącu. Warto przekonać się jak duże znacznie dla naszego snu i komfortu spania mają świeże i wyprane pościele. Pranie kołder i poduszek realizujemy od ręki. Oferujemy także prasowanie. Gwarantujemy, że wyprane i wyprasowane przez nas kołdry i poduszki będą wolne od plam, roztoczy, kurzu a także wirusów.

Czy oferujecie pranie na telefon?

Tak. Jako jedni z pierwszych w Warszawie wprowadziliśmy taką usługę, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pranie na telefon to duża wygoda - wystarczy zadzwonić a my odbierzemy od Ciebie brudne pranie a gdy je wypierzemy - odwieziemy pod wskazane miejsce. Szybko i wygodnie.

Pranie firan i zasłon - czy mogę zlecić wypranie starych firanek?

Tak, oczywiście. Wiele osób przed wyrzuceniem starych firan lub zasłon decyduje się zlecić nam ich wypranie. W większości przypadków nasi klienci decydują się zostawić stare firany ponieważ okazuje się, że profesjonalne pranie firan, zasłon przywróciło kolor i odświeżyło je przywracając dawny wygląd. Warto spróbować. Szczególnie jeśli firany lub zasłony nie są mocno zniszczone.

Posiadam hotel - czy mogę liczyć na zniżkę w przypadku dużych zleceń?

Tak. Współpracujemy z wieloma hotelami, motelikami oraz apartamentami. Nasza pralnia dla hoteli oferuje usługi prania pościeli, ręczników, kocy, prześcieradeł. Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny: +48 606 103 120. Przy dużych zamówieniach można liczyć na rabat dla stałego klienta. Oferujemy także magiel - wyjątkowo popularny wśród hoteli. Gwarantujemy wyjątkową czystość, świeżość i terminowość zleceń.

Pralnia Wilanów - jakie są wasze atuty?

Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny za pranie, przy czym nigdy nie schodzimy z jakości, która jest dla nas priorytetowa. Obecnie dojazd do naszej pralni jest wyjątkowo prosty i szybki dzięki nowemu łącznikowi (otwarcie ulic Rosnowskiego-Korbońskiego łączących Wilanów z Ursynowem). Odzież dziecięcą wypierzemy za 60% standardowej ceny, a prasowanie garderoby to jedyne 50% standardowej ceny. Dla wszystkich stałych klientów oferujemy 10% zniżki. Honorujemy rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny oraz mamy specjalne zniżki dla Honorowych Krwiodawców. Oraz najważniejsze - wzorowa obsługa klienta - zawsze z uśmiechem 🙂

Pralnia Konstancin - Pytania i odpowiedzi

Pranie Zasłon Konstancin - dlaczego warto prać zasłony?

Może się wydawać, że wiszące zasłony nie ulegają zabrudzeniu. Nic bardziej mylnego. Z biegiem czasu tracą one na 'świeżości', kolory stają się wyblaknięte i pochłaniają wszystkie zapachy, które są obecne w naszym mieszkaniu. Pranie zasłon powinniśmy wykonywać minimum raz na kwartał. Warto pamiętać, że regularne pranie pomaga nie tylko odświeża kolory ale usuwa także kurz i roztocza co wpływa pozytywnie na samopoczucie alergików.

Pralnia Konstancin - jakie są ceny?

Jesteśmy jedną z najtańszych pralni na Konstancinie. Nasza oferta to m.in. pranie zasłon Konstancin, pranie firan Konstancin, pranie kołder Konstancin. Nasz aktualny cennik znajduje się tutaj.  Jeśli potrzebujesz wyprać np. zasłony lub firany, nie znajdziesz lepszej pralni. Do prania używamy wyłącznie sprawdzonych środków, które skutecznie i bezpiecznie czyszczą firany, zasłony, poduszki jak i inne, delikatne materiały.

Stronę wyszukiwano po słowach:

pranie firan wilanów, pranie zasłon wilanów, pranie kołder wilanów, pranie sukien ślubnych wilanów, pralnia wilanów, pranie na telefon wilanów, pranie poduszek wilanów, tania pralnia miasteczko wilanów, pranie sukien ślubnych wilanów, prania miasteczko wilanów, pranie na telefon miasteczko wilanów