Pranie odzieży narciarskiej

Jesteś miłośnikiem sportów zimowych? Planujesz wraz ze startem sezonu narciarskiego lub początkiem ferii wyjazd na stok? Zadbaj z pomocą naszej pralni o czystość swojej garderoby narciarskiej! W naszej ofercie znajdziesz usługę kompleksowego prania odzieży narciarskiej tj. kurtek, spodni oraz kombinezonów. Gwarantujemy, że dzięki profesjonalnym działaniom podjętym przez pracowników naszej pralni nawet najbardziej zaniedbana odzież odzyska fantastyczny wygląd i będzie służyć podczas długich godzin spędzonych na stokach narciarskich.

W Pralni Fresh Solutions oferujemy świadczymy usługę prania:

Kombinezonów narciarskich
Kurtek narciarskich
Spodni narciarskich

Pranie kurtek, spodni i kombinezonów narciarskich

Odzież sportowa, a w szczególności odzież narciarska, która jest najczęściej ocieplana oraz wykonana ze specyficznych materiałów wymaga szczególnego podejścia, jeśli chodzi o proces prania. Dlatego garderoba narciarska, która trafia do naszej pralni, jest w pierwszej kolejności bardzo dokładnie sprawdzana pod kątem tkanin, z którymi mamy do czynienia. Pracownicy pralni dokładnie zapoznają się z wytycznymi producentów odzieży narciarskiej, które znajdują się na metkach, aby dobrać odpowiedni proces prania. Dzięki tak skoordynowanym działaniom i poświęceniu uwagi na wszelkie szczegółu możemy zagwarantować, iż żadna kurtka narciarska, spodnie czy kombinezon nie zostaną uszkodzone podczas czyszczenia, a pranie pozwoli skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia oraz plamy.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej pralni. Z myślą o naszych Klientach w sezonie zimowym zadbaliśmy o atrakcyjne ceny prania odzieży narciarskiej.

Pranie odzieży narciarskiej - Cennik

Kombinezon narciarski 49,90 zł/szt.
Kurtka 34,90 zł/szt.
Spodnie 24,90 zł/szt.

Usługę mogą Państwo zamówić telefonicznie lub mailowo

600 201 203
biurofresh24@gmail.com